Aktualności
2015-05-05 / 13:26:31

Prawie dwa lata temu grupa inżynierów i płetwonurków połączyła swoją pasję i wiedzę, by stworzyć zaawansowany i jednocześnie przyjazny w obsłudze komputer nurkowy. Tak narodził się BLACK, którego ogromny sukces przerósł najśmielsze oczekiwania jego twórców.

Dziś BLACK rozpoczyna swój własny rozdział. Popularność, jaką cieszy się BLACK na całym świecie spowodowała, iż zdecydowaliśmy się stworzyć zupełnie nową markę w ramach której BLACK będzie pierwszym z serii planowanych komputerów nurkowych.

Począwszy od dnia 01.05.2015 komputery nurkowe BLACK będą oferowane pod marką GENZ, której właścicielem jest firma Underwater Research sp.z o.o. sp.k.

Wierzymy, że nowy zespół który został stworzony specjalnie dla marki GENZ, a który zajmował się będzie wyłącznie komputerami nurkowymi, zapewni użytkownikom lepsze wsparcie, a także stworzy nowe, unikalne funkcjonalności. Underwater Research sp.z o.o. sp.k. przejmuje również wszelkie zobowiązania gwarancyjne oraz wsparcie dotychczasowych użytkowników. Dlatego też we wszystkich sprawach związanych z komputerami BLACK, prosimy kontaktować się bezpośrednio z nami.

Pozdrawiamy
Zarząd Underwater Research